KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409038
nr 1440 9038
Oidentifierad konstnär. Signerad, Tjurfäktning. Olja på duk, 46x37, yttermått inklusive ram: 68x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 20 december 2021
kl 21:01:53
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr